Masz pytanie? Oczywiście, że tak! Sprawdź nasze FAQ i mam nadzieję, że wszystko stanie się jasne…

COVID-19

Bardzo poważnie podchodzimy do odpowiedzialności społecznej, dlatego z powodu trwającej pandemii wdrożyliśmy następujące środki w związku ze wszystkimi naszymi grami miejskimi we wszystkich lokalizacjach:
Jedna rezerwacja na grę (tzn. Nie spotkacie/nie zagracie przeciwko innym nieznanym grupom)
Płyn do dezynfekcji rąk dostępny dla gości w dniu przyjazdu/wyjazdu
Wszystkie materiały do gry są dokładnie dezynfekowane przed/po każdej grze
Prosimy również wszystkich graczy, aby wprowadzili odpowiedni dystans społeczny.


Jakie są te gry miejskie?

Nasze gry miejskie to zmyślne i ekscytujące gry, w których musicie spacerować (a może biegać!) po małym obszarze miasta, rozwiązując wskazówki, łamiąc kody, znajdując osoby/rzeczy i wiele więcej. Każda z nich jest inna, ale wszystkie mają wciągającą fabułę oraz cel końcowy i są odpowiednie dla graczy w każdym wieku. Można je również postrzegać jako zabawną i stymulującą alternatywę dla tradycyjnej wycieczki po mieście, ponieważ obejmują one wiele głównych atrakcji turystycznych.


Gdzie mogę grać w te gry?

W tej chwili organizujemy gry w Gdańsku, Sopocie, Warszawie, Krakowie i Toruniu. Wkrótce dodamy także gry we Wrocławiu, Poznaniu i Bydgoszczy. Wszystkie aktualności i wydarzenia znajdują się na naszej stronie na Facebooku.


Jak wiele osób może uczestniczyć w grze?

Aby uruchomić dowolną z naszych gier, potrzebujemy przynajmniej dwóch płacących graczy.
Z powodu trwającej pandemii istnieje tymczasowy limit 8 graczy (2 drużyny) na rozgrywkę. W normalnych okolicznościach nie ma limitu, ilu graczy może grać w jednej grze w tym samym czasie. Jesteśmy w stanie i mamy doświadczenie w prowadzeniu gier dla ponad 200 osób.


Czy potrzebuję specjalnej odzieży lub wyposażenia?

Nie, po prostu ubierz się odpowiednio do warunków pogodowych i to wszystko. Zapewniamy całą resztę. Wszystkie materiały do gry są dokładnie dezynfekowane przed/po każdej grze.


Jak długo trwa jedna gra?

To zależy od gry (i od tego, jak dobry jesteś!), ale zazwyczaj są zaprojektowane tak, aby trwały nie dłużej niż 90 minut. Dodaj dodatkowe 20-30 minut na odprawę na początku i podsumowanie na końcu, a wychodzi maksymalnie 120 minut.


Czy mogę się zgubić?

Nie, gry odbywają się na stosunkowo niewielkim obszarze centrum miasta, a każda drużyna otrzymuje szczegółową mapę. Jeśli nadal uda Wam się zejść z kursu, po prostu zadzwoń do naszego zespołu na podany numer telefonu alarmowego, a ktoś przyjdzie i znajdzie was jak najszybciej.


W jaki sposób rezerwuję i płacę za jedna z gier miejskich?

Jest to bardzo proste. Wystarczy wybrać preferowaną datę/godzinę w naszym kalendarzu rezerwacji, dodać dane kontaktowe i wysłać. Wrócimy do WAS z potwierdzeniem rezerwacji i referencją do przedstawienia w punkcie początkowym gry.
Ze względu na trwającą pandemię i potrzebę dystansu społecznego czujemy się zobowiązani do wdrożenia system jednej rezerwacji na grę. Oznacza to, że nie spotkacie się/nie zagracie z innymi grupami. Mamy nadzieję, że jest to tylko sytuacja tymczasowa.
Pełna płatność jest pobierana gotówką (PLN) w punkcie początkowym gry. Niestety obecnie nie możemy akceptować płatności kartą.


Co się dzieje, jeśli pogoda jest naprawdę zła?

Nie zdarza się to często, ale jeśli pogoda, w zarezerwowany dzień i o określonej godzinie, uniemożliwi grę, wtedy chętnie przełożymy waszą grę na inny odpowiedni dzień/godzinę. Nie zawsze jest to możliwe w okresach dużego natężenia ruchu lub jeśli twój pobyt jest krótki, ale zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby wszystko się udało.


Czy samochody zatrzymują się dla mnie, jeśli przebiegnę w czasie gry przez ulicę?

Zawsze zachowujcie wszystkie niezbędne środki ostrożnosci w czasie gry. Nie będziemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek obrażenia ciała powstałe podczas gry.


Czy mogę polubić stronę Undercover City Games na Facebooku?

Myśleliśmy, że nigdy nie zapytasz. Możesz to zrobić tutaj >>>


Jeśli nadal masz pytania, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego, a my dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na nie jak najszybciej. Dziękujemy.